wtorek, 22 kwietnia 2014

Recenzja

JEDWAB DO WŁOSÓW
Od producenta:

Profesjonalna jedwabna regeneracja
Odżywka bez spłukiwania. Regeneruje, nawilża, nadaje wspaniały połysk i chroni włosy przed promieniami UV. Ta harmonijna kompozycja czystego jedwabiu, naturalnych witamin i wyciągów z roślin przywraca sprężystość i nadaje włosom jedwabnej miękkości. Regularnie stosowana odżywka Silk Therapy chroni włosy przed utratą nawilżenia, utrwala kolor, ułatwia rozczesywanie i układanie włosów.

Sposób użycia:

Wstrząśnij produktem przed użyciem. Odżywka bez spłukiwania. Stosuj jedwab na mokre lub wilgotne włosy. Nałóż  dużą krople na dłonie i równomiernie rozprowadź na włosach, zaczynając od końcówek.

Ważne informacje:

Wyjątkowa skuteczność Silk Therapy wynika z unikalnej receptury opartej o wysokiej jakości naturalny jedwab, importowany z Japonii poddany bardzo starannemu procesowi hydrolizy w Houston w fabryce Farouk Systems , Inc.Nawilżanie

Cząsteczka naturalnego jedwabiu wiąże trzy razy więcej wody niż sama waży - dzięki  temu tak doskonale nawilża włosy. Dodatkowo aby zminimalizować ryzyko wysuszania w recepturze SilkTherapy zastosowano specjalny rodzaj alkoholu kosmetycznego, który odparowuje w ciągu 2 sekund od nałożenia produktu na dłoń.

Odbudowa 

Naturalny jedwab zawiera 17 amino-kwasów, które jednocześnie stanowią naturalny budulec skóry i włosów - dzięki temu skutecznie odbudowuje zniszczone włosy.

Wzmocnienie

Naturalny jedwab jest najsilniejszym naturalnym włóknem - jest ono trzy razy silniejsze od włókna stalowego o tej samej grubości - dzięki temu skutecznie wzmacnia, będąc swego rodzaju rusztowaniem dla struktury włosa.

Plusy:

+ ładny, utrzymujący się na włosach zapach;
+ jako posiadaczka kręconych włosów mogę stwierdzić, że dobrze o nie dba i nawilża;
+ bez spłukiwania- dla nygusków, którzy nie lubią czekać z odżywką na głowie, a potem jeszcze ją spłukiwać świetnie się sprawdza;
+ nie przetłuszcza włosów;
+ potrzeba małej ilości aby rozprowadzić na całe włosy.

Minusy:

brak

Jeszcze kilka zdjęć z Wielkanocy:


Jakie odżywki do włosów stosujecie??

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz